Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących tworzenia modelu 3D, skieruj się na http://tinyurl.com/y2jjy9jw

Wnętrza 3D to doskonały sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla większości osób sposobność obejrzenia takiego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i czy opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby firmy czy hostelu, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem myszki do dowolnego pomieszczenia, a potem rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przechodzić do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie warto opublikować model 3D?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można zastosować do prezentacji warsztatu, hostelu czy baru, a także w prosty sposób zademonstrować szerokiemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy posiadłość, aby przyszli nabywcy byli w stanie gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z wielu powodów. Główny z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google bądź udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, by skorzystał z naszej oferty . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u profesjonalnego fotografa.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]