Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Pozycjonowanie Krakow - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, działających jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Wrocławiu, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują najczęściej frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep rtv kraków”, “restauracja japońska kraków” lub “hydraulik kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron www od ponad dekady. Przez te lata do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]