Eko gadżety reklamowe dla świadomych firm

Eko gadżety reklamowe dla świadomych firm

W ostatnim dziesięcioleciu przedmiot ochrony środowiska stał się jedną z nadrzędnych spraw, roztrząsanych na forum światowym. Nieuchronność modyfikacji naszego zachowania związanego z odpowiedzialnym wykorzystaniem zasobów Ziemi, pomału przebija się do każdego aspektu życia, również do świata marketingu. W dzisiejszych czasach zarówno niewielkie firmy, jak i ogromne spółki, dokładają starań, by być eco-friendly. Swoją dbałość o ochronę środowiska mogą one zaprezentować klientom w rozmaity sposób, m.in. przez wykorzystanie w działaniach promocyjnych eko gadżetów.

Zalety eko gadżetów reklamowych

Ekologiczne gadżety to produkty promocyjne, ale wyprodukowane z surowców przetworzonych albo łatwo degradowalnych. Są to również gadżety z naturalnych tkanin, które są użyteczne i których obdarowany nimi klient nieprędko się pozbędzie. Powoduje to, iż korzystanie z nich w niewielkim stopniu wyrządza szkodę naturze. Za eko gadżety promocyjne uważa się także te produkty, które wyprodukowane są z polipropylenu (PP). Mimo, iż to polimer, bez trudu poddaje się on przetworzeniu, a kiedy już nie jest to możliwe, w czasie jego rozkładu nie są emitowane szkodliwe gazy.

Eko gadżety promocyjne – co oferują hurtownie?

Można sądzić, iż w asortymencie hurtowni z rzadka natrafia się duży katalog ekologicznych gadżetów reklamowych. To nieprawda! Już sam asortyment odzieży promocyjnej jest gigantyczny – można wykonywać nadruki na koszulkach z bawełny organicznej, w przeróżnych fasonach (męskich, damskich oraz dziecięcych), a także w dziesiątkach barw. Nadruki reklamowe nanoszone są na jutowe czy bawełniane torby, dostępne nie tylko w formie klasycznych toreb zakupowych, ale również m.in. plecaków w kształcie worka. Pozostałe popularne gadżety tego typu to naturalnie długopisy, które wytwarza się ze zrolowanego papieru bądź z bambusa, eko puszki z biodegradowalnego polilaktydu, papierowe pojemniki na napoje oraz portmonetki.