Business View – wizualizacja firmy

Business View – wizualizacja firmy

business view w małopolsce

Business View to nowoczesna technika prezentacji wnętrza wielu budynków publicznych, np. sklepów, widoczna dla wszystkich na stronach wyszukiwarki Google. Wykorzystuje koncepcję tzw. wirtualnej wycieczki oraz kompletu fotografii szerokokątnych. Sprawdźmy zatem, do czego wykorzystywana jest tego typu technologia.

Business View – co to za usługa?

Dzięki koncepcji Google Business View mamy szansę przekonać się w jaki sposób wygląda dana firma od środka. Z możliwości wirtualnego spaceru możemy skorzystać zarówno używając standardowej witryny Google – wstukując nazwę firmy (co spowoduje, że prezentacja będzie widoczna po prawej stronie wyników wyszukiwania), jak również przez tzw. Google Maps. Jest to genialna forma promocji firmy, będąca dopełnieniem działań reklamowych w internecie – internauci najczęściej poszukują danych o miejscach użyteczności publicznej: kinach, restauracjach, fitness klubach i salonach fryzur.

Business View – poszukaj fachowego fotografa

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może zagwarantować duże profity nie tylko przedsiębiorstwom zlokalizowanym w dużych aglomeracjach takich jak Kraków czy Poznań. Należy zaznaczyć bowiem, że technologia ta generuje także zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to wyszukać wyspecjalizowanego fotografika, który przygotuje zestaw fotografii panoramicznych, spełniających kryteria Google.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]