Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Szukasz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y6eknyfq.

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na tego rodzaju kursy zapisują się również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]