Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Kurs Blender 3D - ta niebywała oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Świat rysunku nieustannie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując wykonywanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje już dużych wydatków – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w niewielkich grupach

Obsługę każdej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest dość frustrujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które niedawno poznali program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale wymagają poprawy oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Znajomość programu Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i amatorzy chcący poszerzyć swoje obecne umiejętności lub znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]