Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Nie zwlekaj! Sprawdź jedyną taką ofertę! Warsztaty kulinarne dla dzieci w dobrej cenie.

Dzieci lubią pomagać w gotowaniu – wybierać i podawać składniki czy ozdabiać ciastka. Chcesz wykorzystać zapał kulinarny swojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności i co niezmiernie ważne – zdobywają przydatne umiejętności. A jednocześnie doskonale się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, wybieranie oraz mieszanie ingredientów i opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – całość sprawia, iż dzieci chętnie gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakich należy przestrzegać w kuchni, co niewątpliwie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach partycypują też rodzice, dlatego jest to znakomita okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Zajęcia trwają trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie kursu maluchy przygotowują deser oraz danie główne. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono, ewentualnie podjąć się pieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje również wyborną deser – mus z polewą owocową oraz kruchym ciastem. Lekcja poprzez zabawę to znakomita metoda na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych potraw niesie pociechom dużo satysfakcji. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z zaangażowaniem uczestniczyło w ozdabianiu tortu lub przyrządzaniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]