Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Zajrzyj na https://flobo.io, aby otrzymać informacje dotyczące automatycznej windykacji.

Właściciele firm bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale również i tych małych, które każdego miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla podmiotów usługowych, domów wypoczynkowych oraz biur podróży

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, wobec tego doskonale zda egzamin w szkołach językowych bądź prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]