Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Zajrzyj tutaj, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]