Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]