Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, wykrawalnię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]