Skuteczne wybielanie zębów u stomatologa

Skuteczne wybielanie zębów u stomatologa

Lśniące i białe zęby to marzenie każdego. Niestety wiele negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i powoduje, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak przywrócić wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i białe zęby

Szczotkowanie zębów po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (żele, lakiery, soda oczyszczona), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najchętniej wybierane? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne rezultaty już po kilku zabiegach. Wybielanie lampą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście tonów

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika określa się barwę zębów przed wybielaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, dentysta przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważne jest też właściwe dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny minimalizując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o piętnaście odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej ok. 7 dni. Świetne efekty przynosi również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.