Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Szukasz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na http://bit.ly/2EJeNg1

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Aparat marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]