Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Tutaj uzyskasz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]