Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Więcej informacji o aparacie do fali uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]