„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Vitberg opinie, Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, zesztywnienie ramion i szyi oraz uczucie obciążenia nóg. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]