Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]