Zalety kolczyków na sztyftach

Zalety kolczyków na sztyftach

Więcej o kolczykach na sztyftach

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt oraz szlachetne kamienie, ale też typ zapięcia. W sklepach znajdziemy rozmaite rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne okazje, a także te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych kreacji. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają niemal równie dobrze, jak prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]