Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Więcej w temacie kolczyki srebrne serduszka na www.bizutik.pl

Kolczyki serca są chętnie wybieranym typem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są też idealnym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z czego przeważnie są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na studniówki

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serca bywają delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, jedynie w delikatny sposób uwydatniają naturalne piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na studniówki, wieczory w teatrze oraz randki i świetnie zgrywają się one z wieczorowymi sukniami. Natomiast najmłodsi mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze złota oraz srebra. Modne są również modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem prezentują się nader wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – babci, dziewczynie lub partnerce, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]