Wisiorki srebrne

Wisiorki srebrne

Kup srebrne wisiorki

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Może on mieć formę klasyczną (koła, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]