Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zamówisz na www.bizutik.pl/kolczyki-z-cyrkoniami

Dla naszych przodków biżuteria pełniła m.in. funkcję religijną. Obecnie służy ona głównie jako ozdoba. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, nosimy je dla uwydatnienia charakteru naszej kreacji. Ale dla niektórych biżuteria to coś więcej niż tylko estetyka. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny współgrać z charakterem osoby, która je nosi. Biżuteria służy podkreśleniu naszej urody. W związku kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, ponieważ są eleganckie, a przy tym pasują do każdego stroju.

Wybierz odpowiedni rodzaj kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Typ zapięć jest poza kształtu oraz koloru elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno z klasycznych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekładamy przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia klasycznego oraz na sztyft. Bardzo istotnym elementem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]