Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem

Jeśli chcesz kupić kolczyki z koralem, zobacz tu

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że likwidują tendencje samobójcze. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada również właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Do czego najlepiej pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych folklorem.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]