Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które wspaniale podkreślają szyję. Są wysadzane szlachetnymi kamieniami albo całkowicie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc dobierając je zweryfikujmy cechy probiercze oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki należy dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Należy przecierać je co jakiś czas delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie polecamy natomiast babcinych technik polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno naruszają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.