Jak nosić długie kolczyki?

Jak nosić długie kolczyki?

Chcesz zamówić kolczyki długie? Powinieneś odwiedzić ten adres

Elegancka biżuteria świetnie podkreśla naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją nosić do pracy, na wielkie przyjęcia bądź romantyczną randkę we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno panie ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o płynnych rysach twarzy. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy finalnie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej 2 centymetry rewelacyjnie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, przykładowo, w formie pałek bądź liści. Modne są też wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które cudownie wyglądają na uszach oraz są delikatnym akcentem, który nie wybija się stylizacji. Dzięki właściwej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie smuklejsze. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na osiągnięciu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Kolczyki długie – na zabawę szkolną i ślub koleżanki

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz od święta. Będą perfekcyjnym dodatkiem do szykownej sukienki, ubranej np. na wesele, bal sylwestrowy albo studniówkę. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie współgrać z pozostałymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz idealnie uwydatniają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]