Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami? Sprawdź www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla eleganckiej kobiety. Tego typu świecidełka idealnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, posiadające niepowtarzalne właściwości wizualne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Ich wygląd doskonale przypomina naturalne kryształy, używane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją też kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe odcienie: błękitny, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są zahartowane i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz naszyjników. Gdzie możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Polki często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.