Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o dostawcy serwonapędów.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Bodine Electric Company oraz Sesame Motor Corp.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]