Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Instalacje teletechniczne. Sięgnij po kompleksową pomoc specjalisty w tym zakresie

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to rozbudowana infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo różnych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. Na rynku działają fachowe przedsiębiorstwa, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – rozbudowana infrastruktura

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny naziemne, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przedwzmacniacze tv, wzmacniacze kaskadowe, węzły optyczne. W sprzedaży znaleźć można też gniazda multimedialne, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Moduły tego typu zakładane są na nieruchomościach, w hotelach i wieżowcach. Firmy istniejące na rynku zajmują się z kolei z reguły planowaniem instalacji i produkcją konkretnych modułów. Instalacje teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach i specjalistycznym montażu – stąd niezbędna jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – dla deweloperów

Niezbędne jest także, żeby sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne profesjonalnych podmiotów, które dostarczą odpowiednie rozwiązania a także zaproponują najlepsze moduły dostosowane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują także serwisowania, a więc niesamowicie istotna jest opieka producenta. Są nią zainteresowani najczęściej przedsiębiorcy budowlani.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]